KONST / Litografier / Färglitografi 11795255
nr 1179 5255
Robert Benson
(f. 1939), Storbritannien
Färglitografi, Gorilla och papegoja. Signerad, numrerad 2/40. 55x72 cm
Robert Benson, brittiskfödd konstnär och filmare född 1939, verksam i Sverige.
Utrop:
700 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 april 2018
kl 18:59:13
20/4 13:10:37
Robert Benson
Läs mer om Robert Benson